Polscy parkourowcy pokazali, że w świecie opanowanym przez zombie daliby sobie radę.

Dying Light to gra typu action survival, w której wydarzenia ukazane są z perspektywy pierwszej osoby. Akcja osadzona została w rozległym, niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze przemierzają miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i tworząc broń, która pozwala im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca okazuje się zwierzyną, gdy wrogowie stają się o wiele bardziej agresywni i niebezpieczni. Największym zagrożeniem są jednak nocni drapieżcy, którzy dopiero po zmierzchu opuszczają swe gniazda i ruszają na łowy. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by przetrwać do świtu.

Wrocławska firma Techland we współpracy z Ampisound (twórcy słynnego, viralowego hitu Mirror’s Edge POV) opublikowała film Dying Light Parkour POV. Zainspirowany emocjonującymi pościgami obecnymi w grze, film pozwala widzowi wcielić się w biegacza walczącego o życie podczas ucieczki przed zombie po dachach opuszczonego miasta.- "Dying Light" to nasz najważniejszy tytuł, niezwykle wyczekiwany na całym świecie. Tak szczególne tytuły zasługują na wyjątkowe akcje – z tego względu przygotowaliśmy coś, czego jeszcze w branży gier nie było - zapowiada Maciej Żmuda-Adamski, PR manager firmy Techland z Wrocławia, producenta gry.

Dying Light będzie mieć premierę na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Azji, Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!