Finał Licealiady w Koszykówce Chłopców w Legnicy [ZDJĘCIA]

Piotr Krzyżanowski
Finał Licealiady w Koszykówce Chłopców w Legnicy
Finał Licealiady w Koszykówce Chłopców w Legnicy Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
Finał Licealiady w Koszykówce Chłopców w Legnicy. Dzisiaj w hali Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyły się Finały Licealiady w Koszykówce Chłopców. W pierwszym półfinale "Henrykówka" pokonała drużynę "Samochodówki" 57 : 16, a w drugim drużyna "Energetyka" okazała się lepsza od "Ekonoma" wygrywając 28 : 16. W meczu o III miejsce Zespół Szkół Samochodowych zwyciężył Zespół Szkół Ekonomicznych 32 : 18. W finale Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących pokonało po zaciętej walce Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych 23 : 22.

7. II Liceum Ogólnokształcące

Mistrzowie w kategorii chłopców oraz w kategorii dziewcząt ( Zespół Szkół Ekonomicznych ) będą po feriach gospodarzami podstrefy legnickiej w dalszym etapie współzawodnictwa szkół.