Idziecie do lasu? Uważajcie na straszną staruszkę... Przerażającą kobietę widziano na Dolnym Śląsku

ADAZaktualizowano 
Dziwną staruszkę widywano w różnych częściach Polski. Także na Dolnym Śląsku. Pixabay.com
W całej Polsce są już dziesiątki doniesień o ponurej, przerażającej staruszce, która pojawia się w lasach. Można ją porównać do zjawy, choć staruszka wydaje się być całkiem realna. Taszczy ze sobą wózek, w którym jednak nie ma dziecka, a jest upiorna lalka bez oczu... Kobieta jest agresywna wobec napotkanych osób. Ostatnie doniesienia dotyczą Dolnego Śląska, a konkretnie Wałbrzycha...

Spacerujący po lasach w całej Polsce donoszą o dziwnych spotkaniach ze starszą kobietą, która ubrana jest w długi, brudny, brązowy płaszcz, czarną suknię, a twarz ma ubrudzoną ziemią... Przerażająca staruszka pcha przed sobą dziecięcy wózek, w środku nie ma jednak dziecka... Jest za to lalka bez oczu. O sprawie poinformowało na swojej stronie antyradio.pl powołując się na kanał Zjawiska Niewyjaśnione, które nagłaśnia tego typu historie.

O spotkaniach ze straszna kobietą donoszą ludzie z całej Polski. Kobieta zaczepia ludzi spacerujących po lesie, na początku jest miła, prosi o pomoc. Mówi, że przychodzi do lasu, bo tylko w tam jej mały synek grzecznie śpi. Co jednak wydaje się co najmniej dziwne biorąc pod uwagę, że w wózku nie ma dziecka, a jest upiorna lalka bez oczu... Poza tym staruszka ma ponad 80 lat.

Kobieta miała być widziana w lesie niedaleko Głubczyc, w Celestynowie koło Otwocka, niedaleko Łodzi, a w sierpniu także na Dolnym Śląsku. Konkretnie w okolicach mauzoleum w Wałbrzychu.

- Jedna z hipotez jaką wysunęli twórcy kanału Zjawiska Niewyjaśnione mówi o liście, jaki otrzymali od swojego widza. Dziewczyna opisała w nim swoją babcię, która para się satanizmem i czarną magią. Jak wynika z opowieści wnuczki, od jakiegoś czasu starsza kobieta często wyjeżdża i nigdy nie rozstaje się z dziecięcym wózkiem. Niestety, nastolatka od jakiegoś czasu nie ma kontaktu ze swoją babcią, ponieważ starsza pani zerwała kontakty z całą rodziną - czytamy na stronie antyradio.pl.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.10.02 20:46:10

w dzisiejszych czasach,kiedy kolokwialnie mówiąc każdy przy tyłku nosi telefon z aparatem,nikt jej zdjęcia nie cyknął ?Moim zdaniem to blaga po całości.

2018.10.02 13:05:54

pokemon ?

2018.10.01 18:58:42

Ja ja dzis spotkałem w Zabrzu w lesie niedaleko torowiska .. była miła i spokojna o dziwo czysta choć zapach trochę jakby hmmmm zgniły zbutwiały cieżko określić zadziwiająco bystr oczy i czysta twarz ... wózek podniszczony i ta straszna lalka .. zero agresji i krzyku odeszła z uśmiechem na twarzy w stronę nastawni i stawów pokopalnianych

2018.10.01 14:18:26

To nie staruszka to terytorials z kupon na twarzy i w kamuflażu.

2018.10.01 11:56:25

Oj podobna historia była z Klaunem z Koszalina :) i wyszło wszystko potem że to była ustawiona akcja.

2018.10.01 10:04:19

Pokaz film

2018.09.29 22:57:29

Buhahahahahaha wszyscy wszystko widzieli. Potraficie robić zdjęcia kupy z dowolnej strony z zoomem analizując czy to nie czasem odchody Yeti albo zagubinego dinozaura z epoki a jak trzeba naprawdę cos sfotografować to nagle jest tylko wystraszony pies, ktoś tam coś widział, ktos coś tam słyszał no i oczywiście komórki zostawiliście w domu bo na spacerze podziwiacie naturę hihihihihihihihi

2018.09.29 22:51:51

Czego obrażasz chorą kobiete. Wiedźma to cie urodziła i szkoda że nie wyskrobała, mniej chwastów byłoby na tym świecie. A co do staruszki, to po co leziecie bez zezwoleń po lasach. Ona do waszych zaplutych, pełnych robactwa domów się nie pcha tylko chodzi sobie na wolności. Takie kanalie i lewactwo jak wy z wszystkiego robią problem.

2018.09.29 17:37:18

podobny artykol czytalen na stronie warszawskiej . kto od kogo zerznal ta bujde pozdrowionka

2018.09.29 13:58:36

Jezus, mam wrażenie, że niektórzy naprawdę szukają afery. Pokażcie jakieś dowody - mówię to do tych, którzy twierdzą, że coś widzieli i tak pięknie koloryzują. Jeśli chodzi o nowy artykuł i komentarze osób, który miały styczność z Panią są świetnie podkoloryzowane - staruszka ponad 80 lat, ale biegła szybko i krzyczała coś po łacinie. Myślę sobie - za dużo filmów o egzorcyzmach. Kolejny super komentarz, że mieszka pod drzewem i lalkę rozczłonkowała. Także widzę tu sceny z filmów o demonach, a nic wspólnego z rzeczywistością. Poza tym jeśli faktycznie jest jakaś staruszka, która chodzi po lesie i dziwnie się zachowuje to może świadczyć to o tzw. Otępieniu manifestujacym się atakami psychozy ogólnie mówiąc. Raczej mało kto zrozumie słownictwo medyczne, jeśli się na tym nie zna. Ludzie moga się dziwnie zachowywać, nawet w tym wieku. Jednak nie jest to żadne opętanie tylko choroba. Jeśli faktycznie jakaś staruszka błąka się po lasach i dziwnie się zachowuje to niech te osoby, które mają styczność z tą osobą i taką wspaniałą wyobraźnię wezwa policję, karetkę, cokolwiek.

2018.09.29 11:26:08

Pokaż film

2018.09.29 01:13:10

No przecież to terytorialsi......Tam same stare baby .

2018.09.29 01:11:24

To pewnie terytorialka zgubiła się po samoganie. A że samogon mocny to jej morde wykręciło.

2018.09.28 20:42:43

Jedna pensjonariuszka fundacji Tarkowskich ukrywa się po wałbrzyskich lasach.Ma okulary jest niska długie włosy.

2018.09.28 11:21:50

Pewnie węgiel z biedaszybów taszczyła w tym wózku.

2018.09.28 10:11:03

No no tak tak ,widziałem.Tam w Wałbrzychu za tym domem ,koło drzewa się skręca w lewo ,a później w prawo.przedyndane

2018.09.28 09:41:05

Kumpel tam był eksplorował Mauzoleum i ma na nagraniu coś dziwnego, ta kobieta w płaszczy go goniła i charczała, ona była od niego jakieś z 6 metrów.

2018.09.27 22:47:56

Sąsiad to samo z psem miał i opowiadał o tym.

Poszedł z psem na spacer, zauważył tę kobietę jak jak szła i nagle schowała się za krzakami przy boisku, jego pies zobaczył i pobiegł tam jakieś 2 metry przed tą wiedźmą się zatrzymał, przez kilka sekund stał nieruchomo. On w ogóle myślał że to jakiś kloszard i się wystraszył jego. Ona podobno stała nic nie robiła w tych krzakach tylko obserwowała, pies też stał i patrzał na nią. Nagle pies zaczął skomleć piszczeć i przybiegł wystraszony do sąsiada a wiedzma dalej stała i sąsiad się wystraszył bo nie wiedział kto to jest.

2018.09.27 21:02:46

Potrzebuje opieki i zainteresowania, a nie sensacji