KLER, jakiego nie znacie! Ci duchowni zmienią wasze myślenie o Kościele! Słyszałeś o nich?

akZaktualizowano 
Księża nie mają ostatnio łatwego życia. Wychodzące na jaw skandale z nimi w roli głównej, a także premiera filmu „Kler”, który ostro punktuje wady i przewinienia stanu duchownego sprawiły, że Kościół i jego przedstawiciele spotykają się ostatnio z wieloma krytycznymi słowami. Na podstawie tego można by wręcz odnieść wrażenie, że Kościół ma tylko jedną – złą – twarz, jednak to nieprawda. Czy wiesz, że dzięki polskim księżom jesteśmy Mistrzami Europy? Pamiętasz, jak zakonnice podbijały internet? Zobacz kler, jakiego nie znasz! RobertCheaib / pixabay.com
Księża nie mają ostatnio łatwego życia. Wychodzące na jaw skandale z nimi w roli głównej, a także premiera filmu „Kler”, który ostro punktuje wady i przewinienia stanu duchownego sprawiły, że Kościół i jego przedstawiciele spotykają się ostatnio z wieloma krytycznymi słowami. Na podstawie tego można by wręcz odnieść wrażenie, że Kościół ma tylko jedną – złą – twarz, jednak to nieprawda. Czy wiesz, że dzięki polskim księżom jesteśmy Mistrzami Europy? Pamiętasz, jak zakonnice podbijały internet? Zobacz kler, jakiego nie znasz!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2018.10.09 09:08:20

NO I CO GÓRA - PRZESZEDŁ PIEKŁO OD TEGO ICH KOŚCIOŁA,TAK SAMO TEN CHORY NA GLEJAKA, SPYTAJCIE CHMIELEWSKIEJ JAK ŻYJE SIĘ W TYM KOŚCIELE - PIEKŁO JAK SIĘ IM NIE PODPORZĄDKUJESZ .........BOGU DZIEKI ZE TO CAŁE BAGNO WYŁAZI NA JAW.....ALE TO CO W KLER POKAZALI TO PIKUS W PORÓWNANIU Z KOSCIELNA SEKTA TARNOWSKO - KRAKOWSKĄ.....TO DOPIERO BĘDZIE MATERIAŁ NA NIE JEDEN ODCINEK ,ALE CAŁĄ SERIĘ. NAJSTRASZNIEJSZY HORROR PRZY NICH WYSIADA......SŁOWO BOŻE MÓWI CYT." NIE MA NIC UKRYTEGO CO BY NIE MIAŁO BYC UJAWNIONE........"I OCZYWIŚCIE PONIOSŁO KONSEKWENCJE.......NIC NIE UMKNIE SPRAWIEDLIWOŚCI ZWĄŁSZCZA W TYM ICH KOŚCIELE......MNIE TO BAAAARDZO CIESZY....

2018.10.08 14:53:05

Co wy tu piszecie, kościół to przekleństwo świata, bajki o podłożu politycznym pisane dla potrzeb ówczesnego świata. Ale jak dziś w XXI wieku, gdy latamy w kosmos poznajemy go coraz lepiej można wierzyć w takie bzdety. A co do klechów to jest tych pedofili więcej niż 80%. Ogromna pracę to oni robią dla siebie Motylewicz. Normalni to my jesteśmy, a właśnie oni chcą z nas zrobić głupków i jak dawniej wielu nimi się staje!

2018.10.07 22:54:46

Brawa dla autora. W końcu odważne przypomnienie o tych "Jedenastu" sprawiedliwych wśród duchownych. Ludzie! Oni co dzień robią ogromną pracę na całym świecie. Dzięki nim dużo ludzi się nawraca do normalności, wraca do społeczeństwa. Ksiądz Zarych z Przemyśla. Ile osób wyciągnął z pijackiego rynsztoku? Niech każdy sobie przypomni postać Tokarczuka i dziesiątki kościołów budowanych nocami. Wielu też innych duchownych nieznanych i codziennie pracujących dla innych ludzi. Musimy zauważyć tych dobrych, bo ich jest ogromna większość. A wyjątki jak Judasz? Tak są też, ale to są wyjątki. Nie można jednak generalizować. Krzywdzimy wtedy tę większość ludzi pracujących u podstaw. Dla innych, dla nas!!!

Natomiast seminarium czy nowicjat to długi czas na sprawdzenie kandydatów do konsekracji.

2018.10.07 15:37:25

W Kościele wizerunek byle damulki , po oprysku i nazwie ...... staje się matką boską , i do takich bałwanów naiwny lud się modli . Dają kasę księżulikom na czary mary zwane mszą i są przekonani , że łaska boska jest za kasę , a BOGA da się przekupić . Czy zaczadzeni kadzidłem myślą ?.

2018.10.06 18:23:23

Odwołuje swój ostatni komentarz - po przeczytaniu "Kler" myślałem ze to będzie kolejna nagonka na kościół. Przepraszam autora artykułu i oczywiście duży plus na naświetlanie prawdy o kosciele :)

2018.10.06 18:20:58

Skończcie już ten temat? I tak w nim nic prawdy nie ma :) Jeszcze jeden taki artykuł, a Naszemiasto.pl wyleci z Feedly :)

2018.10.06 18:07:35

Ja nie chodzę do kościoła żyje sobie spokojnie w dupie mam religię kasy w normie i szczesliwy jestem

2018.10.06 14:23:23

POdli LEWACY mają temat. O POPACH NIC NIE NAPISZECIE?

2018.10.05 22:50:45

Kermo co Ty piszesz!? Oby w takim razie już nikt z Twojej rodziny nie potrzebował nigdy księdza. Księża tez ludzie i takie patologie sie zdarzają, ale nie WSZYSCY są jednakowo! Hipokryzja- tyle w temacie.

2018.10.05 22:45:25

i co? myślicie, że po tym artykule wybaczymy im? sekta to sekta. religie to największe nieszczęścia na tej planecie...