Przepowiednie na 2019 rok. To się wydarzy naprawdę?

owZaktualizowano 
III wojna światowa W 2019 roku wybuchnąć ma III wojna światowa. Ma się to wiązać z odpadnięciem niemieckiej drużyny z Mistrzostw Świata. Podobna sytuacja miała miejsce w 1938 roku. Wtedy wszyscy byli w szoku, a rok później wybuchła wojna. W wojnę zaangażowane mogą być również inne kraje. Konflikt dotyczyć może Rosji i USA, jak również Rosji i Wielkiej Brytanii. Prawdopodobne są również konflikty w krajach arabskich.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.01.08 00:06:56

Zacznie się kryzys gospodarczy na wielką skalę w Europie i zaczną się ogromne strajki w każdym w krajach bo koszty życia pójdą bardzo do góry od elektryki po wszystkie zasoby naturalne oraz rentowność jeszcze bardziej pójdzie w górę ! Jednym słowem wszyscy mamy przejebane !

2019.01.06 17:26:09

oby warszawę chuj strzelił tam jest całe zło w Polsce

2019.01.01 17:24:38

Niemcy wywolaja wojne ale morze ich zalleje i znikna z mapy swiata89

2018.12.31 15:34:16

Śmiechu warte przepowiednie Nostramdusa Nie jesteśmy pewni czy te przepowiednie nie były dopisywane zmieniane . wielokrotnie . Nie wierzę w żadne przepowiednie pisane przez osoby które niejednokrotnie czytaliśmy Powód gdyż robimy duże postępy w każdej dziedzinie wynalazki . Jedynym krajem który może przewidywać konflikt zbrojny są Chiny . USA .

2018.12.31 15:20:20

Zadajmy sobie pytanie co robimy dobrego dla głodującego narodu Korei Północnej Do dzisiaj nie rozumiem jak była rola naszego prezydenta Andrzeja Dudy będącego na granicy południowo - północnej Korei Południowej ? Jan Paweł II jednak wychodził naprzeciw wszystkim osobom podczas pielgrzymek nie bojąc się o swoje życie do wszystkich osób z którymi miał styczność . Wychodzi na to że Stany Zjednoczone być może zabroniły aby inne kraje nie wtrącały się w sprawy obrony osób które przymierają głodem . chorobą Bez dalszego komentarza

2018.12.31 15:04:13

Jeżeli dojdzie do konfliktu zbrojnego podejrzewam który Kraj zacznie konflikt zbrojny Jednocześnie wszyscy wiemy że jest to sprawa nieunikniona Chyba że nastąpi zdziesiątkowanie ludności na wskutek różnych groźnych chorób . Mogą wyhodować groźne bakterie celem zdziesiątkowania ludności .

2018.12.29 02:23:35

Io

2018.12.28 22:52:21

Polskę czeka najlepszy okres. Zmienia się granicę, będziemy od wschodu graniczyć z Chinami. Państwo Rosja zniknie z map na zawsze (taka kara za Smoleńsk, Katyń i podobne). Na zachodzie goście zrobią porządki (taka kara za II wojnę światowa).

2018.12.28 22:34:59

W

2018.12.28 21:00:50

W zeszłym roku o końcu świata czytałem z 7 razy... Banda debili i jeszcze więksi ci którzy to łykają...

2018.12.27 19:12:46

wulkany Etna i Krakatau już się przebudziły

2018.12.16 20:37:05

WEDLUG MNIE POLSKE CZEKA BARDZO DOBRY OKRES ROZWOJU !!!!!! BEDZIE TO ROK DLA POLSKI I POLAKOW BARDZO WAZNY !!!!!!!!!!!! COS WAZNEGO JESZCZE WYDARZY SIE W TYM ROKU GRUDZIEN DLA WSZYSTKICH DUZO OPTYMIZMU !!!!!!!!

2018.11.27 04:30:19

Co ma wisieć nie utoniae!!!

2018.11.25 18:41:12

Mnie niczyja śmierć nie cieszy. Sklave kusi los.,,Nie ciesz się dziadku z cudzego wypadku .Dziadek się śmiał i to samo miał ".

2018.11.25 11:11:36

Same czarne przepowiednie, nic optymistycznego, wesołego. Zatem wesoła wiadomość, która ucieszy zdecydowaną większość Polaków. Na wiosnę 2019 roku, Kaczyński nie przeżyje operacji raka trzustki. Zaraz weselej na duszy się zrobiło, a tu straszą mnie III wojną światową, kometą, wybuchem wulkanów......Więcej na sklave.na-wesoło

2018.11.19 05:50:20

O

2018.11.18 21:45:13

7

2018.11.01 10:11:14

Bozeeeee, kto to pisał ?

2018.09.28 20:17:44

Większych bredni dawno nie czytałam...

2018.09.28 15:05:06

To z meteorytem to prawda. Przeleci i bedzie widoczny z ziemi. Bez obaw, nic nam nie bedzie

2018.09.28 11:16:33

biore kredyt nie będę musiał oddawać!!

2018.09.27 12:48:17

A ja w 2021 miałem dostać mieszkanie.