Tyle zarabiają Polacy za granicą. Niektórzy nawet 12 tysięcy miesięcznie! [stawki]

Jakub StykowskiZaktualizowano 
Tyle zarabiają Polacy za granicą. Niektórzy mają na rękę nawet 12 tysięcy miesięcznie. Sprawdź, gdzie w i jakich zawodach zarobić można najwięcej na rękę w dalszej części galerii >>> kosmetyczka/fryzjerka w Anglii - 10000 zł Aby przejść do kolejnego zdjęcia przesuń stronę gestem lub kliknij strzałkę w prawo na zdjęciu >>> źródło: fakt.pl FLESZ OD PAŹDZIERNIKA BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO I OC
Tyle zarabiają Polacy za granicą. Niektórzy mają na rękę nawet 12 tysięcy miesięcznie. Sprawdź, gdzie w i jakich zawodach zarobić można najwięcej na rękę.

FLESZ OD PAŹDZIERNIKA BEZ DOWODU REJESTRACYJNEGO I OC

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.02.27 17:05:52

U nas za to bierzemy kredyt konsolidacyjny https://procredito.pl/kredyty/kredyt-konsolidacyjny

2019.02.07 20:53:26

POlsza hołota wsiowa z kielc to i za darmo możecie robić

2019.02.07 17:10:49

pracuje za granica zarabiam 1950 e mam wszystkie soboty wolne a w piątki do 13 dwa razy do roku jestem w kraju raz jestem na wakacjach 2 tygodniowych nad ciepłym morzem a wy POlaczki co PO 12 godz dziennie i w soboty i niedzielę do pracy

2019.02.04 14:55:15

Gdybym za przeproszeniem Ja człowiek żyjący od 40 lat we Włoszech zarabiał 11 tyś zł. Na oko 2500 EUR. to co tydzień wycieczka do INPS po zasiłek bo nie byłoby z czego czynszu zapłacić. Kto to spłodził?? Co za brednie.

2019.02.04 14:41:49

Emilka 20 tys i owszem robiac loda i dobrze staremu frycowi .

2019.02.02 20:14:36

Anonim nie wiem kogo ty znasz że niby taką kasę zarabia miesięcznie raczej rocznie to tak .W Norwegii nie da się zarobić takich pieniędzy bo Ci podatek dowalą , im więcej zarabiasz tym większy podatek płacisz wiec nie opłaca się więcej zarabiać i pracować .

2019.02.01 12:53:51

Komu żle w Polsce, granice otwarte!

2019.01.31 23:20:28

Hehehe. Niektorzy to chyba nie maja na czynsz przy takich zarobkach - sekretarka w Anglii. Albo sie waluty po baly. Spawacz w nl. to chyba przez jakies najbardziej zlodziejskie biuro tyle zarabia o ile sie taki debil znajdzie. Co za jelop to pisal??? Chyba ze jeszcze jakis inny sposob liczenia wchodzi w gre??

2019.01.31 19:13:08

KTO pisze takie brednie ??? TO ma zachecac mlodych ludzi do emigracji zarobkowej???

2019.01.31 16:49:35

Elektryk w Niemczech 2800e netto

2019.01.28 11:06:38

Hahaha 5600zl spawacz hahaha co to za debil wyliczył?

2019.01.27 22:49:37

Anonim szkoda że tą cebulą to wieje strasznie od Ciebie. Czemu ublizasz zwykłym szarym pracownikom, nie mówiąc już o "magistrach". Ja na swoje 10tys zł za miedzą muszę się napracować

2019.01.27 20:42:12

Co to za brednie o niemczech? W niemczech ludzie grosze zarabiaja. Nawet 1100 e

2019.01.27 16:12:28

Anonim , szkoda że ty tyle nie zarabiasz tylko znasz ludzi, którzy tyle zarabiają.... Pozatym poniosło cię trochę z tymi zarobkami na miesiąc!!!

2019.01.08 11:25:51

Tyle to zarabia jakiś zwykła cebula która nawet nie umie CV w Polsce napisać. Znam ludzi którzy w Norwegii na "nasze" zarabiają 250 - 300 tyś. miesięcznie a nie jakieś odpadki typu 20 tyś. Oczywiście nie są to zwykłe "magistry" po ochronie środowiska tylko typowo ścisłe umysły po Polskich uczelniach.

2018.10.28 18:39:58

Ja to w wakacje zarobiłam w UK jako opiekunka z promedica 20 tysięcy, a za pobyt w święta też się szykuje spora premia. Na miejscu mi za takie same obowiązki krzyknęli 2 tysiące na rękę i to z wielką łaską po długich negocjacjach. Opłaty same się nie zrobią, a gdzie niespodziewane wydatki typu wyrównanie za prąd czy naprawa samochodu?