Theo Bos z grupy Belkin wygrał III etap 71. Tour de Pologne. Holender triumfował po sprinterskim finiszu na ulicach Rzeszowa. Zobaczcie zdjęcia z wyścigu między Kielcami a Rzeszowem.

Trzeci etap 71. Tour de Pologne z Kielc do Rzeszowa liczył 174 kilometry.

Na rundach w Rzeszowie peleton doścignął uciekinierów, a o zwycięstwie decydował sprinterski finisz. Jako pierwszy na metę wpadł Theo Bos, tuż za nim finiszowali Luka Mezgec (Giant – Shimano) i Michael Matthews (ORICA GreenEdge). Dzięki zwycięstwu Theo Bos awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. - Jestem niesamowicie szczęśliwy. Bardzo dobrze czułem się na rundach. Wiedzieliśmy, że musimy być z przodu, bo na końcu droga była wąska i kręta. A potem musiałem już tylko walczyć o pozycję – mówił na mecie etapowy zwycięzca.

Tour de Pologne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!