4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
„Energetyka” sp. z o.o., Wydział EC-2 Polkowice...
fot. Piotr Krzyżanowski/Polska Press

Oferty pracy w KGHM. Miedziowa spółka szuka górników, ślusarzy, elektromonterów. Najnowsze oferty – grudzień 2023

Ślusarz remontowy urządzeń energetycznych

„Energetyka” sp. z o.o., Wydział EC-2 Polkowice

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Polkowice

Zakres obowiązków:
* Wykonywanie prac ślusarskich, konserwacyjno-remontowych, demontażowych, naprawczych i regulacyjnych maszyn i urządzeń zabudowanych w elektrociepłowni m.in. wentylatorów, pomp, kruszarek, przenośników taśmowych.
* Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń zabudowanych w elektrociepłowni.
* Obsługa urządzeń układu nawęglania i odżużlania.
* Praca zmianowa.

Wymagania:
* Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe.

Mile widziane:
* Mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne dla grupy 2 i 3 kategorii "E".
* Dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania gazowego i elektrycznego.