Polkowicki policjant w gronie najlepszych tenisistów stołowych

MSZ
Polkowicki policjant w gronie najlepszych tenisistów stołowych KPP Polkowice
Polkowicki policjant w gronie najlepszych tenisistów stołowych. Przemysław Rybikowski wraz z reprezentacją dolnośląskich policjantów zajął drugie miejsce drużynowo i dziewiąte indywidualnie podczas Mistrzostw Polski Policji w tenisie stołowym - Lubartów 2017

W dwudniowych zmaganiach (28-29 stycznia 2017 r.) o tytuł najlepszego tenisisty stołowego wśród polskich policjantów rywalizowało 53 zawodników z całego kraju. Drużyna reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu zajęła drugie miejsce podczas Mistrzostw Polski Policji w Tenisie Stołowym „Lubartów 2017”. W tym sukcesie miał swój udział polkowicki policjant sierż. Przemysław Rybikowski, który był jednym z zawodników wrocławskiej ekipy.

Zwycięzcami została reprezentacja KWP w Bydgoszczy, a na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci KWP w Krakowie.

W klasyfikacji indywidualnej sierż. Przemysław Rybikowski uplasował się na dziewiątym miejscu.

Mistrzostwa rozgrywane w Lubartowie objęte zostały honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, a ich organizatorem był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Lubartowie, Urzędu Miasta Lubartów i Klub Sportowy „Lewart”.

Puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie: insp. Sławomir Zagojski, Komendant Powiatowy Policji w Lubartowie: insp. Marek Wrona, Przewodniczący NSZZ Policjantów KWP w Lublinie: asp. szt. Artur Garbacz, Burmistrz Miasta Lubartów: Pan Janusz Bodziacki, Pan Grzegorz Szyszko ze Starostwa Powiatowego w Lubartowie oraz przedstawiciele instytucji wspierających organizację zawodów, a także sponsorzy i działacze Polskiego Związku Tenisa Stołowego.